Erika Župová, DiS - zástupkyně pro MŠ

Při mé práci zažívám nejkrásnější okamžiky tehdy, když vidím radost dětí z nabízených činností. Hřeje mně u srdce, když se jim něco opravdu povede a baví je to.

Je mi ctí být jim oporou, parťákem a průvodcem a snažím se žít tak, abych jim mohla být vzorem.

Učitelé

Alena Dobrovičová

třída: Ježci

Na práci učitelky mě baví rozvoj dětské osobnosti, fantazie, kreativity. Odměnou je, když vidím, že dítě se těší do školky, zajímá se, co dnes budeme dělat, rozvoj vědomosti, radost v dětských očích..

Mgr. Zuzana Macháčková

třída: Ježci

Nejvíce mě na práci učitelky baví rozvíjet dětskou empatii, vzdělávat je, motivovat, učit je novým věcem a podporovat jejich dětskou tvořivost. Motivuje mě, když vidím, jaké děti dělají pokroky. Mám radost když dávají najevo, že se jim ve školce líbí a těší se do ní.

Mgr. Daniela Šimonová

třída: Lišky

Být průvodcem dětí - to pro mne znamená s nimi tančit, zpívat, radovat se, objevovat krásy světa všemi smysly, obdivovat přírodu, tvořit, sportovat, odhalovat tajemství vzájemných vztahů, poznávat emoce i učit se od dětí.
Předškolní věk je klíčový pro celý další život. Je nádherné otvírat dětem cesty k jejich talentům a pomoci jim stát se citlivými, sebevědomými a schopnými bytostmi.

Erika Župová, DiS

Sophie Stejskalová

Bc. Lucie Skibová, DiS.

třída: Medvídci

Povolání učitelky v mateřské škole je mým splněným snem, i když moje profesní kroky vedly zprvu úplně jiným směrem. Snažím se, aby mi rodič předával své dítě s pocitem, že ho předává do příjemného, pohodového a podnětného prostředí, a hlavně, aby se děti do školky těšily. Mým cílem je rozvíjet jejich intelekt a co nejlépe je po malých krůčcích připravovat na běžný život. Každé dítě je "originál", a tak k němu i přistupuji. Největší odměnou jsou mi šťastné a zdravě sebevědomé děti.

Jitka Rychterová

třída: Medvídci

Na práci s dětmi mě baví každodenní rozmanitost, pestrost práce, práce v týmu. Smyslem mojí práce je to jak se děti mění a jak se nám vzdělávají pod rukama a především jak se v mnoha věcech zlepšují.

Renata Koleková

třída: Sovičky

Bc. Monika Košťálová, DiS.

třída: Sovičky

Nejvíce mě na mé práci baví celodenní kontakt s dětmi, ráda podnikám různé aktivity a tvoření, tím se mohu podílet na jejich rozvoji a vzdělání. Pro mě největší smysl je, aby dané dítě bylo ve školce šťastné a těšilo se sem, taktéž je pak spokojený i rodič, a to je pro mě největší odměna.

Bc. Kateřina Miolane, DiS.

třída: Berušky

Lucie Húdeková

třída: Berušky

Andrea Louali, DiS.

třída: Žabičky

Nejvíce mě na mé práci baví, když vidím radost v dětských očích při společných aktivitách a sleduji jejich vývoj, kterým si ve školce prochází. Má práce mě naplňuje a mým smyslem je provést děti jejich předškolním věkem a vidět, že jsou spokojené a šťastné v naší školce.

Hana Fliegerová

třída: Žabičky

Jsem aktivní a tvořivá máma od tří dětí, která postupem let zjistila, ze není nic úžasnějšího, než vidět rozzářená dětská očka v akci.

Proto jsem se rozhodla v této oblasti dále sebevzdělávat a předávat svou energii a nadšení dále dětem.

Asistenti pedagoga

Mgr. Aleksandra Bubnová